HAKKIMIZDA

Türkiye'nin sanayi şehri olan BURSA'da kurulmuş olan firmamız ağırlıklı olarak fabrika, otel, hastane, AVM ve konut inşaatlarının tüm elektrik ve elektronik tesisat projelerini hazırlayıp, anahtar teslim taahhüt işlerini yapmaktadır. Firmamız endüstriyel tesisler, hastaneler, iş merkezleri, AVM'ler, fabrika binalarının iç ve dış aydınlatma sistemleri, güç tesisatları, makine beslemeleri, yıldırımdan korunmak için paratoner tesisleri, topraklama tesisatları, Trafo merkezlerinin montajı, bakımı ve işletilmesi ile bunların kompanzasyon takiplerini yapmaktadır. Bu taahhüt hizmetlerinin yanında, müşterimiz olan firmaların oluşabilecek arızalarına karşı 24 saat aktif olan mobil arıza servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamız işletmelere danışmanlık yapmakta ve bu firmalara işletme sorumluluğu hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet dahilinde olan reaktif ceza kontrolü de firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız her yıl yapılan Topraklama Raporu, Trafo Bakım Raporu, ElektrikTesisleri Uygunluk Raporu, paratoner tesisi Uygunluk Raporu, Katodik Koruma Raporu gibi mühendislik alanında proje raporları vermektedir. Çalışma Bakanlığı,TSE, Belediye ve tüm resmi kurumlarda geçerliliği olan iş güvenliği ve İşçi Sağlığı Kanunu'na göre kontrol, ölçme ve raporlama hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ

Elektrik proje ve taahhüt alanında müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda gelişen teknoloji ve standartlarda kendini yenileyen ve profesyonel kadrolarla en üst seviyede hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Öncelikli Bölgesel ve ulusal daha sonra uluslararası ölçekte kaliteli projeler üreten firma olmaktır. NESA Proje Elektrik Mühendislik olarak yatırımlarını tamamladığımız firmaların işletme sorumluluğu, danışmanlık, müşavirlik hizmetleri ve 24 saat arıza servisi hizmetiyle tesislerin güvencesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.